• XYLOMETAZOLIN TEVA AEROZOL 1MG/ML 10ML

XYLOMETAZOLIN TEVA AEROZOL 1MG/ML 10ML

8,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

Xylometazolin Teva zawiera substancję czynną zwaną ksylometazoliną.
Jest to lek udrażniający o miejscowym działaniu, który zmniejsza przekrwienie błony śluzowej i łagodzi uczucie „zatkanego” nosa.
Lek zmniejsza obrzęk błony śluzowej nosa.
Xylometazolin Teva jest stosowany do krótkotrwałego leczenia objawów niedrożności nosa spowodowanej zapaleniem błony śluzowej nosa lub zapaleniem zatok przynosowych.
Xylometazolin Teva 1 mg/ml jest przeznaczony dla dorosłych i dzieci w wieku 10 lat i starszych.

Substancją czynną leku jest ksylometazoliny chlorowodorek.
Każda dawka (odpowiadająca 0,09 ml roztworu) zawiera 0,09 mg ksylometazoliny chlorowodorku.
Pozostałe składniki to: kwas cytrynowy jednowodny, sodu cytrynian, glicerol 85%, woda do wstrzykiwań.

Opinie użytkowników
No-Spa 40mg x 20 tabl.No-Spa 40mg x 20 tabl.
9,99 zł
MAX VITA D3 2000 x 60kapsMAX VITA D3 2000 x 60kaps
8,39 zł
Polopiryna S x 20 tabl.Polopiryna S x 20 tabl.
6,19 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909991011635
Parametry techniczne:
Limit sprzedaży:
10
Opakowanie:
10 ml (butelka)
Lek na receptę:
nie
Postać:
aer.do nosa, roztwór
Dawka:
1 mg/ml

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Polecane
Aescin x 30 tabl.powl.Aescin x 30 tabl.powl.
12,59 zł
Aviomarin 50mg x10tablAviomarin 50mg x10tabl
14,89 zł
Abra test paskowy x 50 szt.Abra test paskowy x 50 szt.
38,23 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel