Sposoby płatności i prowizje

 
płatności
w jaki sposób możesz zapłacić za swoje zamówienie?

w naszej e-aptece możesz wybrać dogodną dla siebie formę płatności:
                                             
płatność by IAI: zapłacisz za pośrednictwem systemu płatności elektronicznych IAI szybkim przelewem elektronicznym. Wpłata trafi na nasze konto w kilkanaście minut po dokonaniu transakcji. Oznacza to, że Twoje zamówienie bardzo szybko będziemy mogli przekazać do realizacji.
                                                                                      
płatność na konto bankowe e-apteki  zapłacisz przelewem po złożeniu zamówienia. Na Twoją wpłatę będziemy czekali do 7 dni roboczych. Jesli jej nie otrzymamy, wyślemy Ci maila z przypomnieniem.
 
Dane do przelewu:
CURATE SPÓŁKA Z O.O.A. Mickiewicza 3-521-100 Lubartów
konto 32 1020 5385 0000 9202 0103 2960
Pamiętaj, aby w tytule przelewu podać numer zamówienia i login,  ułatwi to księgowanie wpłaty i przyśpieszy wysyłkę.
                                             
 
płatność przy odbiorze: zapłacisz gotówką kurierowi przy odbiorze swojej przesyłki.
 
a teraz kilka podpowiedzi...
jeśli chcesz otrzymać zamówienie jak najszybciej: wybierz płatność przy odbiorze albo by IAI. Weryfikacja płatności trwa tu do kilkunastu minut. Od razu przekażemy Twoje zamówienie do skompletowania.
 
jeśli chcesz otrzymać zamówienie jak najszybciej: wybierz płatność przy odbiorze. Od razu przekażemy Twoje zamówienie do skompletowania. Czas realizacji zamówienie może zostać wydłużony o czym informuje status podczas jego składania.
 
płatność na konto bankowe e-apteki potrwa dłużej, bo musimy zaksięgować Twoje pieniądze. Procesem tym zajmuje się zewnętrzna firma, wpłaty mogą być zaksięgowane do kilku dni roboczych.
pixel