SERUM DO TWARZY

( ilość produktów: 67 )

Serum do twarzy to uzupełnienie codziennej pielęgnacji w dostarczenie jej składników aktywnych, często w dużych stężeniach. Dostępne produkty odpowiednie są dla wielu typów skóry. Wspierają działanie innych kosmetyków, czasem jest to nawet niezbędne do pełnej pielęgnacji oraz zamierzonych efektów. Odpowiednio dobrane serum należy stosować zgodnie z jego przeznaczeniem. Wiele z nich działa zapobiegająco, warto więc zacząć stosowanie odpowiednio wcześniej, ponieważ profilaktyka przynosi o wiele lepsze efekty niż późniejsze leczenie. 

Serum z witaminą C- wspiera działanie antyoksydacyjne, działa przeciwstarzeniowo, idealnie działa z kremami UF. Przeznaczone jest dla wszystkich ze względu na szerokie spektrum działania: od cery trądzikowej po głębokie zmarszczki. Nadaje skórze zdrowy kolor, pobudza produkcję kolagenu, rozjaśnia przebarwienia, łagodzi podrażnienia.  

Serum z kwasem hialuronowym- przywraca skórze odpowiednie nawilżenie, jest nieodłącznym kosmetykiem przy walce ze zmarszczkami i pierwszymi oznakami starzenia się. Przywraca ulgę suchej i napiętej twarzy, ponieważ jest to substancja wiążąca i utrzymująca cząsteczki wody. Posiada właściwości antyoksydacyjne i silnie działa regenerująco. 

Serum liftingujące- napina skórę w okolicach oczu i ust, w zestawie z kremem liftingującym idealnie sprawdzi się przy korekcji zmarszczek czy efektem zwiotczenia skóry. Wiele z nich stymuluje odnowę komórkową i pobudza je do pracy hamując jednocześnie proces starzenia się. 

pixel