• Apap tabl. 500mg x12 tabletek
Polecany

Apap tabl. 500mg x12 tabletek

  • Działanie: Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy. Lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Nie zawiera pochodnych kwasu salicylowego. Nie podrażnia przewodu pokarmowego.
  • Wskazania: Bóle różnego pochodzeni
5,49 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych
Działanie: Lek przeciwbólowy, przeciwgorączkowy. Lek działa przeciwbólowo i przeciwgorączkowo. Nie zawiera pochodnych kwasu salicylowego. Nie podrażnia przewodu pokarmowego.
Wskazania: Bóle różnego pochodzenia - ból głowy, mięśni, zębów; nerwobóle, bóle miesiączkowe. Gorączka, np. w przebiegu przeziębienia lub grypy.
Przeciwwskazania: Nadwrażliwość na paracetamol, niedokrwistość, niewydolność nerek i wątroby. Stosowanie leku w ciąży i okresie karmienia za zgodą lekarza.
Działania niepożądane: Zaburzenia hematologiczne: zmniejszenie liczby płytek krwi, zmniejszenie liczby granulocytów; reakcje alergiczne: pokrzywka, rumień, wysypka, plamica barwinkowa, wstrząs anafilaktyczny; zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: ostra niewydolność wątroby, nudności, wymioty, zaburzenia trawienia.
Dawkowanie: Dorośli: 1 do 2 tabletek, 3 do 4 razy na dobę, nie więcej niż 8 tabletek na dobę. Dzieci powyżej 12 roku życia: 1 tabletka 3 do 4 razy na dobę. Przy stosowaniu razem z innymi lekami zawierającymi paracetamol nie należy przekraczać dawki łącznej 4 gramów paracetamolu w ciągu doby. Należy przestrzegać co najmniej 4 godzinnego odstępu pomiędzy kolejnymi dawkami.
Interakcja: Leku nie należy stosować równocześnie z innymi lekami zawierającymi paracetamol, inhibitorami MAO oraz w okresie do 2 tygodni od zaprzestania ich przyjmowania oraz z zydowudyną. Paracetamol może nasilać działanie leków przeciwzakrzepowych. Jednoczesne podawanie z ryfampicyną, izoniazydem, lekami przeciwpadaczkowymi, barbituranami, diflunisalem, sulfinpirazonem lub innymi lekami indukującymi enzymy mikrosomowe wątroby zwiększa ryzyko uszkodzenia wątroby. Kofeina nasila przeciwbólowe działanie paracetamolu.
Substancja czynna: 1 tabletka powlekana zawiera 500 mg paracetamolu
Podmiot odpowiedzialny: -

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990296033
Parametry techniczne:
Opakowanie:
12 tabl. (blister)
Lek na receptę:
nie
Postać:
tabl.powl.
Dawka:
0,5 g
Limit sprzedaży:
10

Prezentowane na stronach serwisu opakowania produktów mają wyłącznie charakter informacyjny i rzeczywiste opakowania mogą różnić się od prezentowanych. Apteka dokłada wszelkich starań, aby opisy i wygląd umieszczonych na stronach serwisu Produktów i ich opakowań były zgodne z rzeczywistością. W żadnym jednak wypadku Apteka nie ponosi odpowiedzialności za błędne lub mylące podanie parametrów i właściwości Produktów lub też zmianę charakterystyki Produktu lub jego opakowania przez producenta.

Polecane
Apap Extra 50 tabletekApap Extra 50 tabletek
26,99 zł
Ibuprom MAX tabl.x 12sztIbuprom MAX tabl.x 12szt
7,99 zł
Apap tabl. 500mg x 24tabletkiApap tabl. 500mg x 24tabletki
9,99 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel