• Aspirin C, 20 tabletek musujących
  • Aspirin C, 20 tabletek musujących
Polecany

Aspirin C, 20 tabletek musujących

Producent: BAYER SP. Z O.O.
  • Aktywny składnik Aspirin® C ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawartość witaminy C dodatkowo wzmacnia system odpornościowy organizmu. Musująca postać leku przyspiesza jego wchłanianie.
27,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

Aspirin C

OBJAWY PRZEZIĘBIENIA, W TYM BÓL GARDŁA

FORMA:
tabletki musujące

SKŁAD:

400 mg kwasu acetylosalicylowego, 240 mg witaminy C

ZALETY LEKU:

Aspirin® C to lek przeznaczony do walki z objawami przeziębienia takimi jak gorączka, ból głowy, a nawet ból gardła.

Aktywny składnik Aspirin® C ma działanie przeciwgorączkowe, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Zawartość witaminy C dodatkowo wzmacnia system odpornościowy organizmu. Musująca postać leku przyspiesza jego wchłanianie.

DAWKOWANIE:

dokładne informacje o sposobie przyjmowania leku, a także wiele innych szczegółów dotyczących produktu znajdziesz w ulotce informacyjnej.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990192823
Parametry techniczne:
Opakowanie:
20 tabl.
Lek na receptę:
nie
Postać:
tabl.mus.
Dawka:
0,4g+0,24g
Limit sprzedaży:
10



Polecane
Saridon , 20 tabletekSaridon , 20 tabletek
19,99 zł
Aspirin Pro 500mg , 8 tabletekAspirin Pro 500mg , 8 tabletek
6,99 zł
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką dotyczącą cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel