• Panadol Extra 24 tabletek powlekanych

Panadol Extra 24 tabletek powlekanych

  • Preparat Panadol Extra zawiera w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz kofeinę nasilającą  działanie przeciwbólowe
14,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych
Działanie: Preparat Panadol Extra zawiera w swoim składzie paracetamol - substancję o działaniu przeciwbólowym i przeciwgorączkowym oraz kofeinę nasilającą  działanie przeciwbólowe. Paracetamol nie powoduje podrażnienia żołądka. Paracetamol nie działa przeciwzapalnie.
Wskazania: Preparat stosowany w bólach różnego pochodzenia: ból głowy, gardła, migreny, bóle zębów, kostne, stawowe, mięśniowe, miesiączkowe, gorączce w przebiegu przeziębienia i stanów grypopodobnych.
Przeciwwskazania: Nie należy stosować preparatu Panadol Extra u osób z nadwrażliwością na paracetamol lub kofeinę. Nie wolno przyjmować preparatu Panadol Extra łącznie z innymi lekami zawierającymi w swoim składzie paracetamol. Ciężka niewydolność wątroby lub nerek, niedobór dehydrogenazy glukozo-6-fosforanowej, choroba alkoholowa, pierwszy trymestr ciąży, zaburzenia rytmu serca, nadciśnienie, bezsenność.
Działania niepożądane: Działania niepożądane paracetamolu są rzadkie. Mogą wystąpić: - skórne odczyny alergiczne: świąd, pokrzywka, wysypka, rumień - zaburzenia ze strony przewodu pokarmowego: pieczenie w nadbrzuszu, nudności, wymioty, - sporadycznie może wystąpić: trombocytopenia, methemoglobinemia,  agranulocytoza, - przy przedawkowaniu upośledzenie czynności wątroby oraz nerek, - ze względu na obecność kofeiny: zaburzenia snu, bóle głowy, drżenia mięśniowe, niemiarowość rytmu serca.
Dawkowanie: Dorośli: W zależności od nasilenia dolegliwości 1 do 2 tabletki preparatu Panadol Extra  co 4 godziny. Preparatu Panadol Extra  nie należy przyjmować częściej niż co 4 godziny. Nie wolno przekraczać 4 dawek  (8 tabletek) w ciągu doby. Preparat nie jest zalecany dla dzieci  poniżej 12 roku życia. Jeśli objawy choroby nie ustępują należy skonsultować się z lekarzem.
Interakcja: -
Substancja czynna: Substancje czynne:  paracetamol - 500 mg; kofeina - 65 mg
Podmiot odpowiedzialny: -

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990153527
Parametry techniczne:
Opakowanie:
24 tabl.
Lek na receptę:
nie
Postać:
tabl.powl.
Dawka:
0,5g+0,065g



Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep (znajdujący się pod adresem aptekacurate.pl) przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, np. adres IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

Wyrażam zgodę na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, w tym z plików cookies, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę CURATE SPÓŁKA Z O.O. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Niezależnie od tego, masz również prawo odmówić wyrażenia zgody na korzystanie w Internecie ze wspomnianych wyżej technologii, dostępu do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywania oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę CURATE SPÓŁKA Z O.O. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). W tym celu kliknij: „ NIE WYRAŻAM ZGODY ” bądź dokonaj zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej, z której aktualnie korzystasz (w zakresie plików cookies). Więcej informacji dowiesz się ze strony Polityka prywatności i cookies.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel