• Aspirator do nosa SOPELEK 2

Aspirator do nosa SOPELEK 2

Producent: INHAL CIESZYN
  • Aspirator do nosa Sopelek umożliwia usunięcie wydzieliny z noska małego dziecka i tym samym pomaga mu przywrócić swobodne oddychanie i dobre samopoczucie.
19,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

Aspirator do nosa SOPELEK 2

 

Działanie: BUDOWA ASPIRATORA: A) KOŃCÓWKA do nosa z JEDNORAZOWYM, miękkim FILTREM absorbującym. B) CYLINDER główny aspiratora. C) USTNIK umożliwiający odciąganie wydzieliny z nosa. Produkt otrzymał pozytywną opinię Polskiego Towarzystwa Pediatrycznego.
Wskazania: Aspirator do nosa Sopelek umożliwia usunięcie wydzieliny z noska małego dziecka i tym samym pomaga mu przywrócić swobodne oddychanie i dobre samopoczucie. Systematyczne oczyszczanie noska pozwala zapobiec lub ograniczyć infekcje w: górnych drogach oddechowych (zapalenie gardła, ucha środkowego, zatok przynosowych); dolnych drogach oddechowych (zapalenie krtani, tchawicy, oskrzeli i płuc).

Dawkowanie: SPOSÓB UŻYCIA: 1. Nałóż końcówkę (A) z jednorazowym filtrem absorbującym na cylinder główny (B) aspiratora. 2. Umieść ustnik (C) w swoich ustach, a końcówkę (A) z jednorazowym filtrem absorbującym w prawym lub lewym otworze nosowym małego dziecka. 3. Delikatnie, progresywnie i jednostajnie wciągaj powietrze przez ustnik (C). 4. Powtórz czynności z pkt. 2 i pkt. 3 w drugim otworze nosa małego dziecka. 5. Zdejmij zanieczyszczoną końcówkę (A) z jednorazowym filtrem absorbującym i wyrzuć ją*. * Opcjonalnie dopuszcza się wyparzenie (krótkotrwałe działanie gorącej wody ok. 90°C, max. 15 sekund) zanieczyszczonej końcówki (A) z zastrzeżeniem wymiany jednorazowego filtra absorbującego na nowy. Jeżeli oddychanie małego dziecka wydaje się bardzo utrudnione, zaaplikuj uprzednio do każdego otworu nosowego dziecka 3-4 krople soli fizjologicznej lub roztwór soli morskiej do stosowania donosowego. BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA: 1. Wyparz końcówkę (A). Ponowne użycie końcówki jednorazowej bez wyparzenia może grozić reinfekcją. 2. Cylinder główny aspiratora (B), ustnik (C) wyparz po każdym użyciu oraz stosuj nowe końcówki* (A) z jednorazowym filtrem absorbującym. 3. Aspirator przechowuj w suchym i czystym miejscu w opakowaniu jednostkowym. 4. Proces odciągania wydzieliny z nosa maluszka może zostać przeprowadzony tylko przez osobę dorosłą. * Opcjonalnie dopuszcza się wyparzenie zanieczyszczonej końcówki (A) z zastrzeżeniem wymiany jednorazowego filtra absorbującego na nowy.

Podmiot odpowiedzialny: Salus International Sp. z o.o.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5904617189217
Parametry techniczne:
Opakowanie:
1 szt.
Lek na receptę:
niepixel