• FIXSIN Zestaw do płukania zatok 1 zestaw.

FIXSIN Zestaw do płukania zatok 1 zestaw.

  • FIXSIN zestaw do płukania nosa i zatok zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok. Zestaw FIXSIN udrażnia i oczyszcza nos i zatoki .
12,65 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

FIXSIN Zestaw do płukania zatok 1 zestaw.

 

Działanie: FIXSIN zestaw do płukania nosa i zatok zawiera substancję rozpuszczaną, chlorek sodu, przeznaczoną do sporządzenia roztworu stosowanego do płukania nosa i zatok. Zestaw FIXSIN udrażnia i oczyszcza nos i zatoki z nadmiernej wydzieliny oraz zalegającego śluzu, przez co ogranicza gromadzenie się czynników mających wpływ na powstanie infekcji.
Wskazania: Zestaw zaleca się stosować w celu prewencyjnej, objawowej lub pooperacyjnej pielęgnacji nosa i zatok, głównie w przypadku: zapalenia zatok przynosowych; nieżytu nosa różnego pochodzenia; przed i po zabiegach chirurgicznych nosa i zatok; dla utrzymania higieny nosa i zatok. Po odbytej operacji ucha przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem. Jeśli dziecko ma mniej niż 4 lata przed użyciem należy skonsultować się z lekarzem.
Przeciwwskazania: Zestawu nie powinny stosować osoby z całkowicie zablokowaną przegrodą nosową lub z infekcją ucha. Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na chlorek sodu. Nie należy stosować po upływie daty ważności. Do płukania nie używać wrzątku ani gorącej wody. Nie używać nieprzegotowanej wody z kranu. Nie używać w przypadku uszkodzenia którejkolwiek z części zestawu.
Działania niepożądane: Nie występują w przypadku prawidłowego używania zgodnie z instrukcją użycia.
Dawkowanie: Płukanie przeprowadzać 1-2 razy dziennie lub według wskazań lekarza. Godzinę po płukaniu nie należy wychodzić na zewnątrz (przy temp. poniżej 19°C). Płukanie należy przeprowadzić najpóźniej na godzinę przed snem. Każdorazowo przed przystąpieniem do płukania sprawdzić temperaturę wody. Zestaw jest bezpieczny i może być stosowany u dzieci powyżej 4 roku życia. Dzieci mogą stosować zestaw jedynie pod kontrolą osoby dorosłej. Zestaw jest bezpieczny dla kobiet w ciąży. Nie wpływa negatywnie na prowadzenie i obsługę maszyn i urządzeń mechanicznych. Jedna saszetka FIXSIN w połączeniu z 240 ml wody tworzy roztwór do płukania nosa i zatok. Postępuj zgodnie z instrukcją użycia i według zaleceń lekarza: 1. Do płukania należy używać tylko oryginalnych i czystych elementów zestawu FIXSIN oraz świeżego roztworu. 2. Wsypać zawartość saszetki FIXSIN do butelki. 3. Butelkę napełnić przegotowaną woda (o temp. ciała) do poziomu oznaczonego linią (240ml). 4. Dokładnie zakręcić butelkę i potrząsać w celu rozpuszczenia substancji w wodzie. 5. Przyłożyć butelkę do otworu nosowego. Oddychać przez usta. 6. Płynnym ruchem ścisnąć butelkę tak, aby połowa roztworu dostała się do nosa i wpłynęła drugim otworem nosowym. 7. Po chwili płukanie powtórzyć w drugim otworze nosowym wykorzystując pozostałą część roztworu. 8. Nie połykać roztworu. 9. Po zakończeniu płukania oczyścić nos poprzez wydmuchanie. 10. Niewykorzystaną ilość roztworu wylać. Po każdorazowym użyciu należy dokładnie umyć butelkę i nakrętkę. Wszystkie elementy zestawu należy przechowywać czyste i suche. Zestaw używać tylko w celu, do którego jest przeznaczony.
Interakcja: Nie stwierdzono.
Substancja czynna: Natrii chloridum
Podmiot odpowiedzialny: Solinea Sp. z o.o. S.K.A.

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5902768521139
Parametry techniczne:
Opakowanie:
1 zest.
Lek na receptę:
nie
Postać:
płyn+proszek
Rodzaj:
Wyrób medyczny innypixel