NOZITIX spray do nosa, 10 ml

NOZITIX spray do nosa, 10 ml

  • Przeznaczony do terapii infekcji o podłożu wirusowym i bakteryjnym oraz nieżycie alergicznym.
19,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.Infinity%
z
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy



NOZITIX spray do nosa, 10 ml

Nozitix, spray do nosa

  • Wyrób medyczny.
  • Przeznaczony do terapii infekcji o podłożu wirusowym i bakteryjnym oraz nieżycie alergicznym.
  • Działa łagodząco na suchość błony śluzowej nosa.
  • Bogaty w składniki pochodzenia naturalnego. 
  • Do stosowania już od 2. roku życia.

Bez konserwantów.

Skład

woda oczyszczona, olej z oliwek oczyszczony, glicerol, laktoferyna, sól dwusodowa kwasu 18-β-glicyryzynowego, olej z pachnotki zwyczajnej, dwuwodorofosforan sodu dwuwodny, octan DL-alfa-tokoferylu, totarol, wodorofosforan sodu, olejek eteryczny miętowy, olejek z jodły syberyjskiej, sól sodowa EDTA, olejek eteryczny eukaliptusowy.

Działanie

Nozitix, spray do nosa

  • nie spływa z miejsca podania i pozostaje w jamie nosowej umożliwiając komfortową terapię.
  • umożliwia aplikację w postaci delikatnej mgiełki co jest szczególnie istotne w przypadku pacjentów pediatrycznych.
  • zapewnia równomierne rozmieszczenie substancji na powierzchni błony śluzowej nosa, dzięki czemu wspomaga swobodne oddychanie.
  • wydłużony czas kontaktu preparatu z błoną śluzową to dłuższe działanie wspomagające i łagodzące.

Wskazania

Spray do nosa Nozitix jest przeznaczony do już od pierwszych objawów infekcji nosa o podłożu wirusowym, bakteryjnym i alergicznym. Polecany w sytuacji suchości błon śluzowych nosa i kataru. Może być długotrwale stosowany.

Sposób użycia wyrobu medycznego

  • Dorośli i dzieci powyżej 12 roku życia: 1 dawka do każdego otworu nosowego 3-4 razy dziennie.
  • Dzieci od 3 do 12 roku życia: 1 dawka do każdego otworu nosowego 2-3 razy dziennie. Stosować pod kontrolą dorosłych.
  • Przed pierwszym użyciem należy buteleczkę wstrząsać przez około 15 sekund do dokładnego wymieszania zawiesiny.

Przeciwwskazania i środki ostrożności

  • Nie stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników produktu.
  • Nie stosować, jeżeli występują krwotoki z nosa lub rany nosa.
  • Nie stosować, jeżeli pacjent jest bezpośrednio po operacjach i zabiegach chirurgicznych prowadzonych w obrębie jamy nosowo - gardłowej.
  • Preparat należy zużyć w ciągu 6 miesięcy od pierwszego użycia.
  • Przechowywać w sposób niedostępny dla dzieci.
  • Przechowywać w temperaturze pokojowej.
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
Adamed Pharma S.A.Więcej
Adres: Mariana Adamkiewicza 6AKod pocztowy: 05-152Miasto: PieńkówKraj: PolskaAdres email: adamed@adamed.com
Symbol
5904730851084
EAN
5904730851084
Wielkość opakowania
10 ml
Lek na receptę
nie
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
pixel