BOIRON Ailanthus glandulosa 9 CH granulki 4 g

BOIRON Ailanthus glandulosa 9 CH granulki 4 g

13,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.Infinity%
z
Produkt niedostępny
Produkt niedostępny
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy



Opis produktu Boiron Ailanthus glandulosa 9 CH 4 g

Lek ma szerokie działanie terapeutyczne i stosowany jest w leczeniu różnych chorób.

Opis leku uwzględnia wybrane wskazania, w których lek jest stosowany w leczeniu homeopatycznym. Ma on charakter informacyjny i nie zastępuje wizyty lekarskiej ani konsultacji farmaceutycznej.

 

Wybrane wskazania leku:

Angina - ciężkie postacie anginy wrzodziejącej, z ostrym stanem zapalnym, trudnościami w przełykaniu, obrzękiem i z powiększonymi węzłami chłonnymi. Lek należy stosować jednocześnie z leczeniem klasycznym lub wtedy gdy ono zawiodło. Utrzymująca się bolesność gardła po przebytej anginie (lek stosowany w potencji 5 CH lub 9 CH).

Mononukleoza zakaźna - homeopatyczny lek pierwszej pomocy. Należy stosować go 2 - 6 x dziennie po 5 granulek (lek stosowany w potencji 5 CH lub 9 CH).

Szkarlatyna - ciężka postać. Lek należy stosować jednocześnie z leczeniem klasycznym lub wtedy gdy ono zawiodło (lek stosowany w potencji 5 CH lub 9 CH).

Zawroty głowy i nudności - występujące po przyjęciu pozycji siedzącej.

 

Skład.

Ailanthus glandulosa 9 CH, laktoza jednowodna, sacharoza.

Dawkowanie.

Lek stosowany jest zazwyczaj 2 - 3 x dziennie po 5 granulek ale lekarz lub farmaceuta może ustalić inne dawkowanie. 

Przeciwwskazania.

Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą.

Działanie niepożądane.

Nieznane.

 Interakcje.

Brak. Lek może być stosowany z innymi lekami homeopatyczymi lub alopatycznymi. 

 

Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania.

W związku z obecnością laktozy, lek nie powinien być przyjmowany przez osoby z rzadką, wrodzoną nietolerancją glukozy, niedoborem laktazy czy upośledzonym wchłanianiem glukozy.

W związku z zawartością sacharozy, lek nie powinien być zażywany przez osoby z rzadką, wrodzoną nietolerancją fruktozy, niedoborem sacharozy bądź izomaltazy czy uspośledzonym wchłanieniem glukozy.

 

Producent.

Boiron

 

Symbol
5909997088082
EAN
5909997088082
Postać
granulki
opakowanie
Wielkość opakowania
4 g
Lek na receptę
nie
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
pixel