• Aspirin tabl. 500mg*100 IRP

Aspirin tabl. 500mg*100 IRP

  • Kwas acetylosalicylowy, zwany potocznie aspiryną, produkowany jest w czystej postaci od 1899 roku, choć jego niezwykłe właściwości ceniono już w czasach starożytnych. Aspiryna ma wiele zastosowań: pomaga zwalczać gorączkę oraz bóle różnego rodzaju.
49,90 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

Aspirin tabl. 500mg*100 IRP

Kwas acetylosalicylowy, zwany potocznie aspiryną, produkowany jest w czystej postaci od 1899 roku, choć jego niezwykłe właściwości ceniono już w czasach starożytnych. Aspiryna ma wiele zastosowań: pomaga zwalczać gorączkę oraz bóle różnego rodzaju (bóle głowy, bóle mięśni, bóle menstruacyjne), a ponadto ma działanie przeciwzapalne.

Wskazania

  • gorączka
  • bóle różnego pochodzenia (bóle mięśni, głowy, menstruacyjne itd.)
  • działanie przeciwzapalne

Dawkowanie

Dorośli - jednorazowo - 1 lub 2 tabletki.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat - wyłącznie na zlecenie lekarza jednorazowo 1 tabletka.
Popić dużą ilością płynu. Nie zażywać na czczo.

Skład

1 tabletka zawiera jako substancję czynną 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909997230436



pixel