• Aspirin Cardio 100 MG 30tabl. FF

Aspirin Cardio 100 MG 30tabl. FF

  • Aspirin Cardio to lek podawany w zapobieganiu powstawania zakrzepów. Lek zawiera kwas acetylosalicylowy, który długotrwale stosowany w małych dawkach hamuje zlepianie płytek krwi.
8,79 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

Aspirin Cardio 100 MG 30tabl. FF

Wskazania i działanie

  • Hamowanieagregacji płytek krwi: w niestabilnej chorobie wieńcowej, w świeżymzawale serca, w zapobieganiu powtórnemu zawałowi serca, po zabiegachchirurgicznych lub interwencyjnych na naczyniach (np. pomostaortalno-wieńcowy, plastyka naczyń wieńcowych)
  • Zapobieganiewystępowania napadów przejściowego niedokrwienia (TIA) iniedokrwiennych udarów mózgu
  • Zapobieganiezakrzepicy naczyń wieńcowych u pacjentów z wieloma czynnikami ryzyka
  • Zapobieganiezakrzepicy żylnej i zatorowi płuc.

Kwasacetylosalicylowy, substancja czynna zawarta w preparacie AspirinProtect 100, długotrwale hamuje agregację płytek krwi, która odgrywaistotną rolę w procesie powstawania zakrzepu. W większych dawkachwykazuje także działanie przeciwbólowe, przeciwgorączkowe iprzeciwzapalne.


Skład
Substancja czynna: 1 tabletkapowlekana zawiera 100 mg kwasu acetylosalicylowego.


Dawkowanie
W niestabilnej chorobiewieńcowej, po zabiegach chirurgicznych lub interwencyjnych nanaczyniach: 1 tabletka Aspirin Protect 100 raz na dobę. W świeżym zawaleserca: 1 tabletka Aspirin Protect 100 raz na dobę. Pierwszą tabletkęnależy rozgryźć, aby uzyskać szybkie wchłanianie. W profilaktycewystąpienia ponownego zawału: 1 tabletka Aspirin Protect 100 raz nadobę. W profilaktyce napadów przejściowego niedokrwienia (TIA) iniedokrwiennych udarów mózgu: 1 tabletka Aspirin Protect 100 raz nadobę.  W zapobieganiu zakrzepicy naczyń wieńcowych u pacjentów zlicznymi czynnikami ryzyka: 1 tabletka Aspirin Protect 100 raz na dobę. W zapobieganiu zakrzepicy żylnej i zatorowi płuc: 1 -2 tabletki AspirinProtect 100 raz na dobę. Tabletki należy przyjmować doustnie, najlepiejpo posiłkach, z dużą ilością płynu.


Przeciwwskazania
Preparatu nie należy stosować: w przypadku nadwrażliwości na substancję czynną -kwas acetylosalicylowy lub inne salicylany, u pacjentów ze skaząkrwotoczną, w chorobie wrzodowej żołądka lub dwunastnicy, w ostatnimtrymestrze ciąży, w chorobach wirusowych (szczególnie grypa i ospawietrzna) u dzieci do 12 lat.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909991248970pixel