• Aurecon Plus Świeczki do uszu, 2 sztuki

Aurecon Plus Świeczki do uszu, 2 sztuki

  • Produkt przeznaczony jest dla każdego, kto chce wykonać wewnętrzne czyszczenie ucha lub chce usunąć z ucha przeszkadzającą wodę po kąpieli w morzu lub basenie. Może być korzystny dla osób pracujących w zakurzonym środowisku, dla osób cierpiących na ucisk
17,59 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

Produkt przeznaczony jest dla każdego, kto chce wykonać wewnętrzne czyszczenie ucha lub chce usunąć z ucha przeszkadzającą wodę po kąpieli w morzu lub basenie. Może być korzystny dla osób pracujących w zakurzonym środowisku, dla osób cierpiących na ucisk w uszach po podróży samolotem lub przebywaniu w górach.

Dawkowanie
1. Nasunąć załączony papierowy pierścień na świecę i zapalić na szerszym końcu.
2. Umieść głowę w pozycji poziomej i włóż świecę węższym plastikowym końcem do ucha. Upewnij się, że świeca zapłonowa jest we właściwej pozycji. Świeca musi znajdować się w pozycji pionowej, aby nie była przechylona na bok.
3. Jak tylko świeca zapali się do 2/3, która zawsze musi znajdować się powyżej papierowego pierścienia, wyjmij go i zgaś w przygotowanej szklance wody. Spalanie zajmuje 6-7 minut. Optymalna długość zatyczki do uszu Aurecon plus została ustawiona na ok. 20 cm ± 10% i średnicy w górnym końcu ok. 20 mm. Dzięki tym wymiarom po zapłonie osiąga się prawidłową równowagę spalania.

Zalecamy czyszczenie zapobiegawcze raz w miesiącu. Skórkę zapobiegawczą należy wykonywać przez 3 kolejne dni.

Działanie
Czyszczenie odbywa się w obu uszach, stopniowo, podczas aplikacji ciśnienie jest wyrównywane przez trąbkę Eustachiusza w całym obszarze głowy i szyi.

Skład
Bawełna, wosk pszczeli, parafina, miód, wewnętrzny filtr bezpieczeństwa.

Przeciwwskazania
Zawsze używaj świecy z pomocą innej osoby!
Podczas spalania zwróć uwagę na bezpieczeństwo!
Nie stosować w chorobach ucha!
Nie stosować w miejscach narażonych na przeciągi, obecność gazu lub substancji łatwopalnych, nie wystawiać na działanie źródeł ciepła! Nie stosować u dzieci poniżej szóstego roku życia!

Opinie użytkowników
Antidol 15, 10 tabletekAntidol 15, 10 tabletek
17,95 zł
Flexus 30 kapsułekFlexus 30 kapsułek
19,75 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 7640119234441pixel