Paracetamol Polfa-Łódź 500mg 20 tabletek
Paracetamol Polfa-Łódź 500mg 20 tabletek
- Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych. Gorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.
Skład
1 tabl. zawiera 500 mg paracetamolu.Wskazania i działanie
Bóle różnego pochodzenia, między innymi: bóle głowy (także migrenowe), stawowe, mięśniowe, miesiączkowe oraz występujące po urazach i zabiegach chirurgicznych oraz stomatologicznych. Gorączka np. w stanach grypopodobnych i przeziębieniach.Dawkowanie
Dorśli: 1-2 tabl. jednorazowo; dawki można powtarzać nie częściej niż co 4 h 2-4 razy dziennie. Przy długotrwałym stosowaniu nie przekraczć 2,6 g/dobę. W leczeniu bólów nowotworowych zazwyczaj 10 mg/kg m.c./dawkę co 4 h często w połączeniu z lekami o innym mechanizmie działania. Dzieci powyżej 3 m.ż.: 10 mg/kg m.c. nie częściej niż co 6 h. Nie przyjmować przez okres dłuższy niż kilka dni bez porady lekarza. Przyjmować doustnie; przyjęcie przed jedzeniem zwiększa efektywność leku.Przeciwwskazania
Nadwrażliwość na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą. Ciężka niewydolność nerek lub wątroby. Choroba alkoholowa.Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
URGO Sp. z o.o.Więcej
Adres:
Aleje Jerozolimskie 142 BKod pocztowy: 02-305Miasto: WarszawaKraj: PolskaAdres email: kontakt@pl.urgo.com
Symbol
5909991453268
EAN
5909991453268
Postać
tabl.
opakowanie
Dawka
500 mg
Opakowanie
20 tabl.
Lek na receptę
nie
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię