Darmowa dostawa od 299,00 zł
Keratostill Sine krople do oczu z zakraplaczem, 10ml

Keratostill Sine krople do oczu z zakraplaczem, 10ml

  • Krople do oczu o charakterze powlekającym, nawilżającym i łagodzącym Nie zawiera substancji konserwujących.
32,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Sprawdź, w którym sklepie obejrzysz i kupisz od ręki
Keratostill Sine krople do oczu z zakraplaczem, 10ml
Keratostill Sine krople do oczu z zakraplaczem, 10ml
Bezpieczne zakupy



Keratostill Sine krople do oczu z zakraplaczem, 10ml

Działanie: 

Jałowy roztwór wodny hydroksypropylometylocelulozy o stężeniu 0,3% do stosowania na tkanki oka o działaniu powlekającym, nawilżającym oraz wspomagającym proces reepitelizacji rogówki po jej nadmiernych obciążeniach, łagodzi uczucie suchości i lekkiego podrażnienia oczu spowodowane warunkami środowiskowymi (klimatyzacja, kurz, promieniowanie słoneczne), zmęczeniem, długotrwałą pracą przed monitorami komputerowymi.
Charakteryzuje się następującymi właściwościami fizykochemicznymi:

  • jest doskonale przejrzysty,
  • rozpuszcza się w wodzie w dowolnych proporcjach,
  • nie tworzy nierozpuszczalnych osadów z solami metali lub pozostałościami organicznymi, które mogą znajdować się w płynie łzowym.
  • KeratoStill SINE posiada odczyn w pełni zgodny z tkankami oka i płynem łzowym przez co jest doskonale tolerowany.

Skład:

  • hydroksypropylometyloceluloza 0,3%,
  • dekspantenol 5%,
  • disodowy wersenian (EDTA),
  • sodu fosforan dwuzasadowy,
  • potasu fosforan jednozasadowy,
  • woda oczyszczona

Sposób użycia:

Należy zakroplić 1-2 krople wyrobu medycznego KeratoStill SINE do dolnego woreczka spojówkowego, ściskając lekko butelkę. W przypadku gdy jest to konieczne można stosować częściej niż raz na dobę.

Środki ostrożności:

– Nie należy stosować na założone miękkie soczewki kontaktowe. W przypadku gdy jest to konieczne, należy odczekać 15 minut przed ponownym założeniem soczewki kontaktowej.
– Nie dotykać powierzchni oka końcówką zakraplacza.
– Nie stosować w przypadku infekcji oka.
– Nie zakraplać jednocześnie z innymi lekami do oczu przeznaczonymi do stosowania zewnętrznego.
– Nie stosować w przypadku znanej nietolerancji na którykolwiek ze składników.
– Nie stosować po upływie daty ważności oznaczonej symbolem EXP na pudełku i etykiecie.
– Należy stosować nie dłużej niż 8 tygodni po pierwszym otwarciu opakowania. Po tym czasie otwarte opakowanie należy wyrzucić.

Przechowywanie:

Przechowywać w temperaturze poniżej 25°C

Ostrzeżenia:

Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci.

Opakowanie:

Butelka z zakraplaczem 10 ml

KeratoStill SINE jest wyrobem medycznym

Symbol
5906395339105
EAN
5906395339105
Postać
krop.do oczu
opakowanie
Wielkość opakowania
10 ml (but.z zakrapl.)
Lek na receptę
nie
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel