• Aspirin tabletki 500 mg 100 tabl.

Aspirin tabletki 500 mg 100 tabl.

  • Aspirin zawiera kwas acetylosalicylowy, który działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i przeciwgorączkowo.
55,00 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

Aspirin tabletki 500 mg 100 tabl.

 

 

Aspirin  500mg, 100 tabletek

Kwas acetylosalicylowy, zwany potocznie aspiryną, produkowany jest w czystej postaci od 1899 roku, choć jego niezwykłe właściwości ceniono już w czasach starożytnych. Aspiryna ma wiele zastosowań: pomaga zwalczać gorączkę oraz bóle różnego rodzaju (bóle głowy, bóle mięśni, bóle menstruacyjne), a ponadto ma działanie przeciwzapalne.

Wskazania

  • gorączka
  • bóle różnego pochodzenia (bóle mięśni, głowy, menstruacyjne itd.)
  • działanie przeciwzapalne

Dawkowanie

Dorośli - jednorazowo - 1 lub 2 tabletki.
Młodzież w wieku powyżej 12 lat - wyłącznie na zlecenie lekarza jednorazowo 1 tabletka.
Popić dużą ilością płynu. Nie zażywać na czczo.

Skład

1 tabletka zawiera jako substancję czynną 500 mg kwasu acetylosalicylowego oraz substancje pomocnicze.

 

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909991509071



pixel