Darmowa dostawa od 299,00 zł
Medenosin Baby Kids Spray do nosa, 20ml IRM

Medenosin Baby Kids Spray do nosa, 20ml IRM

  • Medenosin BABYKIDS to spray do nosa wskazany dla dzieci powyżej 2. roku życia do oczyszczania i nawilżania nosa podczas przeziębienia i nieżytu nosa. Produkt naturalny, bez konserwantów.
27,99 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
Produkt dostępny w bardzo małej ilości
14 dni na łatwy zwrot
Bezpieczne zakupy



Medenosin Baby Kids Spray do nosa, 20ml IRM

Medenosin BABYKIDS to spray do nosa wskazany dla dzieci powyżej 2. roku życia do oczyszczania i nawilżania nosa podczas przeziębienia i nieżytu nosa. Produkt naturalny, bez konserwantów.

Sposób użycia

Medenosin BABYKIDS należy aplikować dzieciom z pomocą osoby dorosłej. 1-2 rozpylenia dwa razy dziennie do każdego nozdrza przez 10 dni lub zgodnie z zaleceniami lekarza lub farmaceuty.
1. Delikatnie umieścić aplikator w nozdrzu, trzymając głowę prosto.
2. Po umieszczeniu aplikatora nacisnąć go w każdym nozdrzu. Pozwolić na wypłynięcie nadmiaru roztworu i wytrzeć.
3. Wyczyścić aplikator chusteczką, wodą z mydłem, przepłukać i osuszyć po każdym użyciu.

Skład

Izotoniczny roztwór soli (stężenie 0,9%), Symbiofilm®.

Ważne

Środki ostrożności dotyczące stosowania:
Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Jeśli objawy utrzymują się dłużej niż 10 dni, należy skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą.
Butelka powinna być używana tylko przez jedną osobę ze względów higienicznych oraz aby uniknąć przenoszenia czynników chorobotwórczych, które mogłyby mieć kontakt z aplikatorem.

Przeciwwskazania:
Nie stosować u dzieci poniżej 2 lat.
Nie stosować w przypadku nadwrażliwości lub alergii na jeden lub kilka składników.

Działania niepożądane:
W przypadku wystąpienia działań niepożądanych należy skontaktować się z lekarzem.

Zalecenia dotyczące przechowywania:
Przechowywać w temperaturze pokojowej i nie wyższej niż 30°C.
Sprawdzić datę ważności na opakowaniu lub butelce.

Producent

MEDEZIN SP. Z O.O.
Symbol
7640149724141
EAN
7640149724141
Postać
opakowanie
Lek na receptę
nie
Wielkość opakowania
20 ml
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel