ZDROWIE INTYMNE

( ilość produktów: 65 )

Aby zadbać o zdrowie intymne prawidłowo jest działać zapobiegająco, aby nie doszło do infekcji o podłożu bakteryjnym lub grzybicznym. Leczenie tych dolegliwości nie należy do łatwych, a zdecydowanie do mało komfortowych. Na szczęście istnieje dużo wygodnych i skutecznych preparatów, z aplikatorem lub bez, mających uśmierzyć dyskomfort pojawiający się w tym trudnym czasie. Warto pamiętać o kuracji dla obojga parterów, aby zmniejszyć ryzyko nawrotu infekcji oraz powrócić do pełnej i zdrowej aktywności seksualnej. Dbamy o zdrowie intymne również najmniejszych- owsiki u dzieci, podrażnienia sromu u dzieci, stulejka oraz zrostu mniejszych warg sromowych w okresie dziecięcym- to między innymi problemy dzieci, na które dostępne są wygodne w stosowaniu środki. 

GLOBULKI 

To postać leków służące do aplikacji do pochwy. Zawierają substancje pomocne w walce z infekcją lub zapobiegawczo- uzupełniając florę bakteryjną. Kwas hialuronowy służy regeneracji błony śluzowej pochwy odpowiednio ją nawilżając. Kuracje najczęściej trwają kilka dni przynosząc żądany efekt ulgi, a świąd i pieczenie przestaje się pojawiać. 

KREMY, ŻELE

To produkty służące do rozprowadzania na większej powierzchni dla kobiet i mężczyzn, tam, gdzie rozpoczął się proces infekcji. Często ich składnikiem jest często klotrymazol należący do leków przeciwgrzybicznych. Wzmacniają ochronne funkcje skóry oraz łagodzą podrażnienia, które powstały w wyniku zakażenia. 

 

pixel