ZDROWE STAWY/ MOCNE KOŚCI I MIĘŚNIE

( ilość produktów: 176 )

Uporczywe dolegliwości dokuczające zmęczonym kościom, mięśniom i stawom bywają bardzo uciążliwe. Niestety wraz z wiekiem nasze ciało przechodzi wiele zmian, osiadający tryb życia powoduje mniej aktywności, co powoduje mniejszy zakres ruchu naszego ciała. Jak zatem dbać o kości, stawy i mięśnie?

WITAMINA D 

 Niezbędna jest prawidłowa suplementacja. Bardzo potrzebną dla naszych kości witaminą jest witamina D- niezastąpiona jest do prawidłowego wchłaniania wapna, budulca naszych kości. Jej deficyt wynika z małej ilości dni słonecznych. W połączeniu z witaminą K pomaga zachować zdrowe i mocne kości.

KOLAGEN

Kolagen to jeden ze składników skóry, kości, stawów, mięśni. Wraz z wiekiem jego naturalne zapasy w naszym organizmie maleją, ponieważ organizm nie jest w stanie odpowiednio zregenerować włókna kolagenowe. Prawidłowym rozwiązaniem jest sięgnięcie po preparaty z wysoką zawartością kolagenu. Najczęściej wybieranym kolagenem jest ten w proszku, ze względu na jego łatwość w dawkowaniu, oraz dostępny w naszej aptece Collagen do picia w płynie o owocowym smaku, o dostępnej kuracji na 15 lub 30 dni.

pixel