• Anesteloc Max 20mg, 14 tabletki dojelitowe

Anesteloc Max 20mg, 14 tabletki dojelitowe

  • Krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, zarzucanie treści żołądkowej) u dorosłych.
8,50 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych

Anesteloc Max

20 mg, tabletki dojelitowe

Skład

Jedna tabletka dojelitowa zawiera 20 mg pantoprazolu (Pantoprazolum) w postaci pantoprazolu sodowego półtorawodnego 22,6 mg.

Postać farmaceutyczna

Tabletki dojelitowe, żółte, owalne, obustronnie wypukłe, z oznakowaniem „II” po jednej stronie i gładkie po drugiej stronie.

Wskazania do stosowania

Krótkotrwałe leczenie objawów choroby refluksowej przełyku (np. zgaga, zarzucanie treści żołądkowej) u dorosłych.

Dawkowanie i sposób podawania

tabletki dojelitowe Anesteloc Max należy przyjmować przed posiłkiem, połykając w całości i popijając wodą, nie należy ich żuć ani rozgryzać. Zalecana dawka to 20 mg pantoprazolu (1 tabletka) raz na dobę. W celu złagodzenia objawów, konieczne może okazać się stosowanie leku przez kolejne 2-3 dni. Po zupełnym ustąpieniu objawów leczenie powinno zostać przerwane. Bez konsultacji z lekarzem leczenie nie powinno trwać dłużej niż 4 tygodnie. Pacjenta należy pouczyć o konieczności konsultacji z lekarzem, jeśli objawy nie ustąpią w ciągu 2 tygodni leczenia. W każdym przypadku należy stosować najmniejszą skuteczną dawkę i najkrótszy czas leczenia inhibitorami pompy protonowej (PPI), odpowiednio do leczonej choroby. Pacjenci nie powinni rozpoczynać powtórnego leczenia przed dokonaniem pełnej oceny przez lekarza prowadzącego. Stosowanie produktu leczniczego Anesteloc Max nie jest zalecane u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat ze względu na ograniczoną liczbę zebranych danych dotyczących bezpieczeństwa i skuteczności. U pacjentów w podeszłym wieku lub z zaburzeniami czynności nerek lub wątroby nie ma konieczności modyfikacji dawkowania.

Przeciwwskazania

Nadwrażliwość na pantoprazol lub którąkolwiek substancje pomocniczą. Jednoczesne podawanie z atazanawirem.

Opinie użytkowników
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990730681
Parametry techniczne:
Opakowanie:
14 tabl.
Lek na receptę:
nie
Postać:
tabl.dojelit.
Dawka:
0,02 gpixel