• Voltaren Express Forte 25mg  20 kapsułek
Polecany

Voltaren Express Forte 25mg 20 kapsułek

  • Działanie: Voltaren Express Forte zawiera jako substancję czynną diklofenak potasu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, zmniejsza również gorączkę.
19,99 zł
/ szt. brutto + koszty wysyłki
Dodaj do ulubionych
Działanie: Voltaren Express Forte zawiera jako substancję czynną diklofenak potasu, który należy do grupy niesteroidowych leków przeciwzapalnych (NLPZ). Działa przeciwbólowo i przeciwzapalnie, zmniejsza również gorączkę.
Wskazania: Bóle mięśni, bóle reumatyczne, ostry ból okolicy lędźwiowo-krzyżowej (ból pleców), ból głowy, ból zęba. Bóle menstruacyjne. Leczenie objawów grypy i przeziębienia (ból i gorączka), ból gardła.
Przeciwwskazania: Alergia (nadwrażliwość) na diklofenak lub na którykolwiek ze składników leku; jeśli u pacjenta kiedykolwiek występowały reakcje uczuleniowe po lekach stosowanych w leczeniu bólu, zapalenia lub gorączki, takich jak diklofenak, ibuprofen lub kwas acetylosalicylowy (substancja stosowana także w celu zahamowania krzepnięcia krwi). Reakcje mogą obejmować: napady astmy, świszczący oddech, wysypkę skórną, obrzęk twarzy, wodnisty wyciek z nosa. W przypadku wątpliwości, należy poradzić się lekarza lub farmaceuty. Jeśli u pacjenta występuje choroba wrzodowa żołądka i (lub) dwunastnicy; jeśli u pacjenta występuje krew w stolcu lub czarne zabarwienie stolca (objawy wskazujące na krwawienia w przewodzie pokarmowym); jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność nerek lub wątroby; jeśli u pacjenta występuje ciężka niewydolność serca; u kobiet w trzecim trymestrze ciąży.
Działania niepożądane: Jak każdy lek, Voltaren Express Forte może powodować działania niepożądane, chociaż nie u każdego one wystąpią. Jeśli nasili się którykolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek z objawów niepożądanych lub wystąpią jakiekolwiek objawy niepożądane niewymienione w ulotce, należy powiedzieć o tym lekarzowi lub farmaceucie. Niektóre rzadko lub bardzo rzadko występujące działania niepożądane mogą być poważne. W przypadku zaobserwowania któregokolwiek z poniższych działań niepożądanych należy niezwłocznie skontaktować się z lekarzem: Ostre bóle żołądka, krew w stolcu, smoliste stolce, krwawe wymioty. Reakcje alergiczne obejmujące obrzęk twarzy, ust, języka lub gardła, często z towarzyszącą wysypka skórną. Zapaść. Świszczący oddech i uczucie ciężkości w klatce piersiowej (objawy wskazujące na występowanie astmy). Bol w klatce piersiowej (objawy zawału serca), omdlenie, wysokie ciśnienie tętnicze krwi. Nagły i ostry ból, sztywność karku, trudności w mówieniu, drgawki. Zaczerwienienie skóry z pęcherzami, złuszczenie skóry, fioletowe zmiany na skórze, pęcherze na błonie śluzowej w jamie ustnej lub w obrębie oczu. Obrzęk rąk, dłoni, nóg i stóp. Jakiekolwiek zmiany w wyglądzie lub ilości moczu. Zażółcenie skóry lub oczu (objawy niewydolności nerek i (lub) wątroby). Krwawienia, siniaki, wysoka gorączka lub przedłużający się ból gardła. Przyjmowanie takich leków jak diklofenak może być związane z niewielkim zwiększeniem ryzyka ataku serca („zawal serca”) lub udaru.
Dawkowanie: W przypadku wątpliwości związanych ze stosowaniem leku należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Dorośli i młodzież powyżej 14 lat. Początkowo 1 kapsułka. Dawkę można powtórzyć po 4 – 6 godzinach. Nie należy stosować więcej niż 3 kapsułki w ciągu doby. Kapsułkę należy połknąć w całości popijając szklanką wody. W celu osiągnięcia największej skuteczności leku, kapsułek nie należy zażywać podczas lub bezpośrednio po posiłku.
Interakcja: -
Substancja czynna: 1 kapsułka zawiera diklofenak potasowy 25 mg.
Podmiot odpowiedzialny: Novartis Consumer Health GmbH

Przed użyciem zapoznaj się z ulotką, która zawiera wskazania, przeciwwskazania, dane dotyczące działań niepożądanych i dawkowanie oraz informacje dotyczące stosowania produktu leczniczego, bądź skonsultuj się z lekarzem lub farmaceutą, gdyż każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.
Opinie użytkowników
Voltaren Max żel, 180 gVoltaren Max żel, 180 g
39,39 zł
Voltaren MAX żel 100gVoltaren MAX żel 100g
35,99 zł
Voltaren MAX żel  50gVoltaren MAX żel 50g
21,99 zł
Zapytaj o produkt:

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

E-mail:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
Pytanie:
To pole jest wymagane do złożenia zamówienia.
pola oznaczone - To pole jest wymagane do złożenia zamówienia. - są wymagane
Kod producenta: 5909990858453
Parametry techniczne:
Opakowanie:
20 kaps.
Lek na receptę:
nie
Postać:
kaps.miękkie
Dawka:
0,025 g
Limit sprzedaży:
10



Polecane
Fenistil żel 50gFenistil żel 50g
22,69 zł
Voltaren Emulgel 1% żel 50gVoltaren Emulgel 1% żel 50g
15,99 zł

Dbamy o Twoją prywatność

Nasz Sklep (znajdujący się pod adresem aptekacurate.pl) przetwarza Twoje dane osobowe zbierane w Internecie, np. adres IP Twojego urządzenia oraz informacje zapisywane za pomocą technologii służących do ich śledzenia i przechowywania, takich jak pliki cookies, sygnalizatory www lub innych podobnych technologii.

Za ich pomocą zbieramy informacje, które mogą stanowić dane osobowe. Wykorzystujemy je w celach analitycznych, marketingowych oraz aby dostosować treści do Twoich preferencji i zainteresowań.

Wyrażam zgodę na korzystanie z technologii automatycznego śledzenia i zbierania danych, w tym z plików cookies, dostęp do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywanie oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę CURATE SPÓŁKA Z O.O. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności).

Niezależnie od tego, masz również prawo odmówić wyrażenia zgody na korzystanie w Internecie ze wspomnianych wyżej technologii, dostępu do informacji na Twoim urządzeniu końcowym i ich przechowywania oraz na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez firmę CURATE SPÓŁKA Z O.O. oraz jej partnerów, w celach marketingowych (w tym do zautomatyzowanego dopasowania reklam do Twoich zainteresowań i mierzenia ich skuteczności). W tym celu kliknij: „NIE WYRAŻAM ZGODY” bądź dokonaj zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej, z której aktualnie korzystasz (w zakresie plików cookies). Więcej informacji dowiesz się ze strony Polityka dotycząca cookies.

NIE WYRAŻAM ZGODY
ZGADZAM SIĘ, CHCĘ PRZEJŚĆ DO STRONY
pixel